Teknoloji ve İşbirliği Gündemimizde ne var ?

F4ESL projemiz Yerel Yönetimler İçin Avrupa’dan Yenilikçi Uygulamalar Transferi Bölgesel Çalıştayında tanıtıldı.

31 ekim 2013 -1 kasım 2013 tarihleri arasındaki Çalıştaya 81 ilden Valilik AB Birimleri başta olmak üzere yenilik transferi projesi uygulamayı planlayan kurum temsilcileri katıldı. Eğitim materyellerini geliştirdiğimiz F4ESL projemiz de bugüne kadar uygulanmış başarılı projeler arasında yer aldı. Çalıştayda ayrıca 2014-2020 döneminde eğitim ve gençlik programları kapsamındaki yeni fırsatlara ilişkin bilgilendirmede bulunuldu.

Bilgi Teknolojileri ve eğitime entegrasyonu alanında  Meslek ve Ticaret Odaları, Kamu, Eğitim ve Sivil Toplum kuruluşlarıyla ulusal ve uluslararası  boyutta, proje  ortaklığı ve işbirliği fırsatları bulunmaktadır.  Ofis fr, bu alandaki deneyimli ortağınız olarak, size gerek hazırlık sürecinde gerek teknoloji ve ürün geliştirme boyutunda profesyonel ağıyla destek ve ortak olacaktır. Aşağıda bu konudaki güncel fırsatların linklerini ve teknoloji gündemleri bulabilirsiniz. 

Horizon 2020   AB yeni arge finansman programı 2104-2020 yılları arasında uygulanacak olan programın bütçesi 70 milyar avro cıvarında. Ofis fr  şu başlıklarda Konsorsiyum ortaklıklığı için niyet beyanında bulunmaktadır.    ICT 15, ICT 16,  ICT 18 , ICT 19.  

ICT Knowledge Transfer Network The ICT KTN  Teknoloji  Stratejistlerinin kurduğu , kar amacı gütmeyen sanayi alanındaki teknoloji ihtiyaçlarına odaklı bilgi transferi ağı.

Tubitak  linkindeki destek programları veya diğer destekler çerçevesinde, öğrenme materyeli geliştirme, öğrenme altyapıları, e-sağlık uygulamaları , veri analizi, madenciliği çözümleri, izleme, veri kategorizasyonu projeleri.

Teknoloji dünyasından, eğitim teknolojileri öncelikli olmak üzere son gelişmeleri günlük olarak twitter blokumuzdan sizinle paylaşıyoruz.

 

 

Kurumsal olarak teknoloji destekli eğitime adım atmak istermisiniz?     Kişiselleştirilmiş online eğitim ve altyapıları geliştirme alanında detaylı bilgi almak  bize ulaşın. 

 

 

 Neleri Birlikte Yapacağız ?

 İhtiyaç Tanımını,

Metodolojiyi,

Uygun Öğrenme Modelini,

Eğitim Süresini

Ders başlıklarını belirlerken ve

Özgün ve fikri mülkiyet hakları tanınmış içerik, kullanıcı kayıt ve  kimlik parametreleri sürecinde sizinle kolkola çalışıyoruz.